Adresa: Na Haldě 110, Kolín

E-mail: kuprova.h@seznam.cz

Telefon: +420 608 980 728

loader

Články, které vyšly v novinách

Nechte se hýčkat pozitivní energií lidského doteku

Masáž, to je pohlazení pro tělo i duši Každý z nás se potřebuje občas uvolnit, utéci z koloběhu často hektického života. Poslech hudby, pozorování pohybu mraků, procházka po pláži… toto vše nás uvolňuje a naplňuje pozitivními pocity. Podobně je to také s masáží. V kosmetických... (pokračovat)

Půvab a krása se s chloupky nesnáší

Pár slov na úvod o osobní hygieně a chloupcích „Byly doby, kdy se většina lidí osobní hygienou moc nezabývala. Intenzivní tělesné pachy,  blechy a vši nebyly ojedinělou záležitostí. V dnešní době pachy odmítáme a zrovna tak i nežádoucí ochlupení na různých místech, které tyto pachy... (pokračovat)

Je čas navrátit pleti mládí

Po celé generace se ženy snaží okouzlit muže krásou a svěžestí své pleti. Mladí to mají často jednodušší, stačí jen mladou pleť udržovat v kondici. V minulosti se užíval pojem „pleť jako alabastr“ – to ještě v době, kdy šlechta kryla své tváře pod závoji a slunečníky. Opálená a... (pokračovat)

Krása člověka vychází z jeho nitra

Milé čtenářky, pochopit ženu je pro mnohé členy redakčního týmu, a nejen pro ně, poměrně složitý problém. A pokud se máte něco dozvědět o tom, jak být krásná a pečovat o sebe v každém věku, nezbývá než se svěřit opět ženě, ženě odbornici. TEP zahájil tímto vydáním dlouhodobou... (pokračovat)

Dobře zvolený make-up, to je krása na dosah

Hlavní náplní profese vizážistky je líčení, úprava celkového vzhledu obličeje. Jak na to, radí v dalším díle své pravidelné rubriky Hana Kuprová. Pečujte o sebe, rozmazlujte se a občas něco změňte… „Každou z nás občas přepadne touha něco na sobě změnit. Rádi měníme svůj šatník... (pokračovat)

Naučte se samy líčit, budete mít ze sebe radost!

Obecně platný recept na líčení kteréhokoliv obličeje a pro kteroukoliv příležitost neexistuje. Každá žena má být nalíčena a upravena tak, aby to bylo v souladu s její osobností a výsledkem byl přirozený, ne příliš nápadný make-up, který plní nejdůležitější cíl kosmetiky: zvýrazní... (pokračovat)

Denní líčení, večerní líčení a rozdíl mezi nimi

Módní návrhářka Petra Pilařová naladila v minulém vydání TEPU čtenářky pro přicházející sezónu tanečních, plesů, divadel, koncertů a společenských akcí po stránce výběru šatů. Vizážistka Hana Kuprová navazuje radami v oblasti vhodné volby make-upu. Denní make-up by měl být... (pokračovat)