Adresa: Na Haldě 110, Kolín

E-mail: kuprova.h@seznam.cz

Telefon: +420 608 980 728

loader

Vaše názory

Váš názor je pro nás důležitý. Podělte se s ostatními o své pocity z návštěvy těchto stránek, nebo z návštěvy kosmetického studia Fantasia v Kolíně.

Jana

Odvedená práce kosmetičky Haniny je dokonalá !!! Používá kvalitní přípravky (chodím na prodllužování řas) a jako silný alergik nemám žádnou aler.reakci na použité lepidlo a řasy. Já doporučuji a hodnotím velice kladně celý kosmetický salon!

Hana Kalinová

Jak návštěva v kosmetickém saloně, tak i tady na stránkách, je velmi příjemná :) Atmosféra Vánoc na mě dýchne nejen s mýma "vločkama" na řasech, ale i poletujících tady :) Hezky odvedená práce!!! Jak kosmetická od paní Hany, tak grafická od Lukáše ;-)

Vendula Turkovská

Nejdříve bych chtěla pochválit tyto stránky, jsou krásně udělané, je to tu opravdu moc pěkné a ty vločky - prostě náhdera. A za další bych chtěla poděkovat Haničce, je to opravdu skvělá kosmetička, už se těším na další návštěvu. Co dodat, skvělý salon, úžasná kosmetička a bezva stránky ;-) Všem tento salon doporučuji ;-)

Gabriela Zelinková

Stránky jsou perfektní, nedá se nic vytknout a má návštěva v salonu - jen naprostá spokojenost!!!! S dcerkou jsme se účastnily školy líčení a Hanička má 1*, je opravdová profesionálka se sympatickým přístupem ke každé ženě, která chce vypadat skvěle. už se těšíme na další akci. děkujeme Gábina a Katka

Ivana Ladýřová

Stránky jsou velice hezky zpracované a úžasně ladí s barvami salonu. Musím uznat, že název salonu nad vstupem je opravdu napaditý a vkusný, nelze ho přehlédnout, ani ve tmě:o)) A v neposlední řadě starost o zákaznice a péče od paní Hany je vždy až nadčasová, profesionálka s úsměvem na tváři:o))

Anna

Dobrý den, před několika měsíci jsem se vrátila z dlouhodobého pobytu u moře. Kromě opálení jsem si ale přivezla akné, které se mi vlivem tepla a vlhka "zarylo pod kůži". Dermatoložka mi nasadila nejrůznější krémy, vodičky a mastičky, které ovšem vůbec nezabíraly. Potom jsem náhodou narazila na tento kosmetický salon. Hned po první návštěvě se má pleť začala zlepšovat. Hanka mi doporučila také vhodnou kosmetiku, se kterou jsem nad míru spokojená. Dnes vypadá moje pleť jako dřív. Je to parádní pocit. Všem dámám, které mají problémy s pletí, můžu Fantasii jen doporučit.

Katka

Nechala jsem se v tomto salónu nalíčit na svůj maturitní ples a byla jsem nadmíru spokojená!Všem doporučuji:-)je přeci super, cítit se a vypadat skvěle:-)

Klára

Absolvovala jsem líčení na maturitní ples v tomto salonu, je to skvělý zážitek. Byla jsem nadmíru spokojená, nikdy jsem nebyla tak hezky nalíčená jako v tento den :)

Andrea

Také jsem se účastnila školy líčení,byla jsem unešena a naprosto souhlasím s paní Zelinkovou:)

Lenka

Dneska dopoledne jsem si dopřála krásný den,byla jsem v salonu Fantasia na kosmetice a prostě užasný!!!V zaměstnání jsem byla až do večera plně nabitá energií,no prostě jsem strašně moooc spokojená!!!K Haničce už chodím pátým rokem a jinám bych nešla!!!:-)

Eva

V salonu Fantazie jsem byla poprvé a určitě né naposledy.Paní Hana je velice milá a příjemná paní i na platbu benefity a určitě se v nejbližší době zastavím pro kosmetiku na mojí problematickou pleť.Určitě vás budu doporučovat a děkuji moc:)))byl to krásný relax:)))

Petra

Dobrý den,velmi mě zaujaly Vaše stránky,chci už delší dobu,se zůčastnit nějakého takového kurzu líčení.Velmi mě mrzí,že jsem z Ostravy a tady toho moc není, vlastně nic takového.Doufám,že někdy budu mít cestu k vám.Určitě bych se tam ráda zastavila.Přeju mnoho úspěchu.

Petra Š.

Dobrý večer p. Kuprová, ještě jednou bych vám chtěla poděkovat, že jsem mohla být na vašem kurzu líčení. Moc si toho cením. Jste opravdu skvělá a jsem moc ráda, že jste mě naučila tento typ líčení. Je to pro mě něco nového a víc se mi to líbí. Jen to potřebuji ještě natrénovat, aby to vypadalo dokonale. Mějte se krásně, opravdu mi to hodně dalo a už jsem se pochlubila i na fb. A těch gratulantů!!!!!!! Super. A je to díky vám. Petra Š.

Lenka

Hani, dnes jsem si u Vás krásně odpočinula... a cítím se skvěle!!! :-) Děkuji a hezký večer, Lenka

Andy

Krásný den, Děkuji za nádherné, jemné a přesto profesionální svatební líčení dle mých požadavků a představ. Od prvního setkání, přes telefonickou komunikaci, práci, vzhled a čistotu salónu po samotnou zkoušku a i zájem navíc, s radami v péči o pleť jsem nemohla být nic než nadšená a spokojená. Mimochodem, jste krásná, klidná žena, přesně taková, jaká by kosmetička a její salon měli být. Přeji jen klientky, které Vás ocení...

Renata Boumová

Včera jsem byla poprvé na kosmetice a byla jsem velice spokojená. Paní Kuprová je příjemná a šikovná paní a už jsem se objednala na příští měsíc a budu se moc těšit na další opečováníčko. Děkuji Renča

Tereza Suchá

Pokud nevíte kam jít na nalíčení na nějakou akci, rozhodně doporučuji se objednat do rukou šikovné p. Kuprové. Byla jsem u ní už dvakrát na líčení a už nikam jinam. Nadmíru spokojená, jak s líčením tak s pravidelnou návštěvou kosmetiky. Děkuji Tereza

Daniela Kasalová

Milá paní Kuprová! Chci Vám poděkovat, že Vaši zásluhou se cítím jako šťastná ženská. Nevím, jak dlouho mi to vydrží, a tak si to užívám! Díky a doufám, že to budu moci nějak vrátit!

Markéta Svobodová

Už to bude sedm let co jsem poznala Haničku a její zásluhou a přístupem jaký ona má ke klientkám jsem se nesetkala.Je to žena s velkým srdcem a s velkým Ž a na pravém místě ve svém oboru.Touto cestou ji chci poděkovat za to že JE!!!!.Na svoji ple´t jsem do doby co jsem Haničku potkala mohla tak akorát použít krémy od dermatologů,kde jsem se od svých 2 let léčila ve FN Hradec Králové.Už je to sedm let co chodím k Haničce a mohu používat krémy od značky MARY KAY,kterou mě doporučila a i každý měsíc chodím na její ošetření pleti a mám tak báječnou pleť a bez jakých - koliv problémů. Nikdy bych k nikomu nešla a ani nepoužívala jinou kosmetickou řadu.Touto cestou chci Hance moc a moc poděkovat.Jsi skvělá a báječná.DIKY!!!!!

Tereza, Hradec Králové

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala paní Kuprové za její péči a nadstandartní služby. Je opravdu profík ve svém oboru. Děkuji!

Jana Kapalova

Nejkrásnější kosmetický salon,luxusní služby,profesionalita,všem doporučuji.

Aneta Studená

Trhání obočí pro mě byla noční můra, tím více jsem byla překvapená, když jsem na doporučení zašla k paní Kuprové a požádala ji o pomoc s mým již značně zanedbaným obočím. Opravdu by mě nikdy nenapadlo, že tak zdánlivě nepříjemná věc může být vlastně celkem příjemná, tedy alespoň v podání paní Kuprové. Nejenže to vůbec nebolí, popravdě v tak příjemném prostředí s tak milou paní bych bývala u vytrhávání usnula :) Odcházela jsem s krásným obočím, spokojená, a s vědomím, že Salon Fantasia budu dále doporučovat a budu se tam ráda vracet.

Jarmila B.

Je to již půl roku co jsem se přistěhovala do Kolína. Tento úžasný web mne dovedl k paní Kuprové. Měla jsem obrovské potíže s pletí a boláky po polovině tváře mi vcelku značně hyzdily obličej. Nyní vím, že celá tato věc byla způsobena špatnou volbou kosmetiky mé bývalé kosmetičky v Karlových Varech. Paní Kuprová mne zachránila. Její citlivý přístup k pleti zákaznic je hned poznat, i barvu na řesy používá velmi kvalitní, absolutně žádná reakce očí ani pleti kolem. A pleťová maska v jejím pojetí se dá říci bez nadsázky - je lepší než orgasmus :-D Na bolavá místa na obličeji určitě nanesení masky působí tak nesmírně příjemně a ulehčilo mi celou první proceduru. Další návštěvy se nesly již jen ve směru naprostého zlepšení a nyní mám tak jeden pupínek do měsíce.(když snim čokoládu :-) ) Ale skvělý pocit z masky se nevytratil. Velmi příjemně mne překvapil i nově zbudovaný salón, který moc chválím, celý design a tóny barev vytvářejí velmi příjemné prostředí, kam se budu vždy ráda vracet a doporučovat dále. Mockrát děkuji!!! Jarča B.

Lucie N.

Kosmetický kurz vřele doporučuji, skvělá atmosféra a dost se toho dozvíte nového a vyzkoušíte se i nalíčit :) Mockrát děkuji

Jana Konývková

Když si vybíráte někoho, kdo se Vám bude starat o pleť, o řasy, nebo jen hledáte někoho, kdo Vás krásně nalíčí..., chcete nejen dobře vypadat po následné péči kosmetičky, ale i cítit se tam dobře. Přemýšlíte nad tím, o čem se tam bavit, co říct/neříct, zda se svěřit s nějakým trápením, křivdou, nebo jen probírat starosti a radosti života, aniž byste se bála, že to Vaše kosmetička řekne dál, třeba další klientce po Vás... Tak tady je přesně to místo v tom často hektickém životě, kde si odpočinete. Kde o Vás bude krásně postaráno. Kde Vám profesionální kosmetička poradí, pomůže, dá do kupy Vaši pleť, obočí, řasy,... a kde se budete cítit moc příjemně bez toho, abyste se báli cokoliv říct. Protože to, co si řeknete, je jen mezi Vámi. Profesionalita za každých okolností. Uvítá Vás nádherné prostředí a krásná, usměvavá, sympatická kosmetička, která ve spolupráci se svými nástroji umí kouzlit. Za mě TOP salón. A velké poděkování

Daniela

Jako kosmetička z Prahy jsem dlouho hledala kosmetičku se kterou budu spokojená na 150%, která bude nejen milá ale i pečlivá, která mi věnuje maximální péči a budu se cítit příjemně. Hledala jsem opravdu dlouho,každá s semnou byla raz dva hotová, měla jsem pocit ze spíš obtěžuji a výsledek taky za nic nestál, až mě osud dovedl k paní Kuprove. Čas strávený s ní je jedním slovem Fantastický!! Děkuji že jste!! <3

Markéta

Děkuji za moc příjemné chvíle strávené na kurzu. Kurz byl velmi podrobný, dozvěděla jsem se spoustu informací k tomu, jak zdokonalit mou krásu :)

Petra T.

Děkuji za perfektní den strávený se super lidmi. Hodně jsem se toho dozvěděla, moc nasmála a k tomu dobře vypadala :) Díky!

Hana T.

Po letitých zkušenostech s kosmetikou, jsem u paní Kuprové našlo to co jsem tak dlouho hledala. Její osobitý přístup, pečlivost a opravdový zájem o klienta je velmi profesionální. Po třech měsících mi odpomohla od letitého ekzému, za což ji velmi děkuji. Chvíle strávené v její péči jsou pro mě opravdový relax. Ráda se k ní vracím a těším se na další čas strávených v jejích rukou. Jsem ráda, že jsem ji našla.:-)

Helena Seifertová

Velmi si cením péče, která mi je dopřávána v tomto krásném prostředí. Vždy po ošetření se cítím mladší, krásnější a ženštější. Paní Kuprová moc Vám děkuji:).

Veronika Hulkova

Na kosmetiku do Fantazie litam vic nez 1000 kilometru jiz pres 13 let. Pokazde je to "highlight" meho pobytu v cechach. Profesinalni pristup a kouzelne rucicky nasi Hanicky jsou k nezaplaceni. Pred mesicem jsem zacala na doporuceni Hanky pouzivat novou kosmetiku Pevonia a musim rict, ze jsem se do vsech produktu uplne zamilova, plet se mi zlepsila uz po nekolika dnech pouzivani. Velke diky za vsechno!

Jana K.

Salon Fantasia je jedinecny,originalni,krasny,utulny,luxusni,velmi profesionalni a bez konkurencni,protoze to vse delaji s laskou a to je dnes velmi vzacne,Dekujeme Hanicko..

Miriam P.

Já trpím na akné, proto jsem hledala kosmetičku, která by mi s mým problémem pomohla. Bohužel v Praze ve většině kosmetických salónů se dnes už pleť od akné a nečistot čistí pouze pomocí ultrazvukové špachtle a nikoliv ručně. Tento způsob čištění mi moc nepomáhá. Proto dojíždím jako zákaznice na kosmetické čištění pleti za profesionální kosmetičkou paní Kuprovou až z Říčan u Prahy, protože ona čistí pleť velmi ručně, důkladně a profesionálně. Jsem velice spokojená. Děkuji.

Petra P.

ale jo, dobrá práce

Přidejte Váš názor!