Adresa: Na Haldě 110, Kolín

E-mail: kuprova.h@seznam.cz

Telefon: +420 608 980 728

loader

Pevonia Botanica

Veškerá ošetření jsu prováděna luxusní kosmetikou PEVONIA BOTANICA. Produkty jsou vyráběny na různé typy pokožky rozdělené do několika řad. Mimo běžná ošetření pletí, jako je suchá, citlivá, smíšená, nebo mastná, řeší PEVONIA BOTANICA i řadu specifických problémů pokožky dermatologického charakteru, jako je například akné a rosacea.

Přípravky PEVONIA BOTANICA, díky účinným látkám ve vysokých koncentracích, předcházejí stárnutí, omlazují a zpevňují pleť.

Pevonia je více než 20 let předním dodavatelem přírodní kosmetiky do vyhlášených salónů, spa a wellness po celém světě. Dobré jméno si získala díky tomu, že přípravky skutečně vyživují, hydratují, posilují i léčí, což vede k omlazené, jasnější a zdravější pokožce. Pevonii si oblíbily mezinárodní hvězdy jako Angelina Jolie, Cate Blanchett, Matthew McConaughey, Cameron Diaz, Rachel Weisz, Eva Mendes a mnoho dalších.

U nás v Čechách na Pevonii nedá dopustit Dana Morávková, která se stala i tváří značky.

Výrobky PEVONIA BOTANICA jsou bez parabenů, parafínu, lanolínu a alkoholu. Neobsahují konzervační a syntetické látky, laurethsulfát sodný, umělá barviva nebo ropné produkty. Produkty obsahují 5 - 8 % aktivních látek obsažených v krémech, 10 % aktivních látek obsažených v sérech a 12 % aktivních látek obsažených v ampulích. V žádné formě kosmetika Pevonia není testována na zvířatech a používá plně recyklovatelné a kompletně biologicky odbouratelná balení.

PEVONIA BOTANICA má rozsáhlou řadu produktů vhodných na domácí použití, které je dobré, někdy nezbytné, doplnit profesionálním salónním ošetřením. Salónní péče nabízí rozsáhlou nabídku ošetření pro každou potřebu Vaší pleti zaměřenou na zlepšení kvality pokožky, nebo zvolit péči pro obnovu zařivé vitality či maximálně podpořit ochranu pleti proti stárnutí.

V Salonu Fantasia si můžete také zakoupit produkty PEVONIA BOTANICA. Ráda Vám poradím s výběrem podle diagnostiky a aktuálních potřeb Vaší pleti. Já sama tuto kosmetiku používám a jsem nadmíru spokojená. Věřím, že Vy budete také.

Na Vaši návštěvu se těší

Hana Kuprová, Salon Fantasia

"Nechte se hýčkat, Vaše pleť se Vám za to odvděčí"